Pozwól sobie pomóc.

Specjalistyczne poradnictwo dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Jeżeli cierpisz z powodu doświadczania przemocy, czujesz się bezradny i osamotniony, odczuwasz lęk, strach i poczucie winy – zgłoś się do Punktu Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie a pomożemy Tobie odzyskać wiarę we własne siły. Jeśli niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka, przyjdź, umów się na spotkanie, porozmawiaj. W bezpiecznej atmosferze dyskrecji i zaufania, dowiesz się jakie masz prawa i w jaki sposób możesz poradzić sobie z problemem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych oraz dla rodzin ze specjalistą w dziedzinie psychologii, seksuologii, psychoterapii. Wieloletnia praktyka między innymi w zakresie pracy z osobami w kryzysie psychicznym, doświadczającymi stanów lękowych, chorującymi na depresję pozwala na zapewnienie profesjonalnego wsparcia w sytuacjach nie radzenia sobie z codziennością.

Punkt Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim (ul. Paderewskiego 11) jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 (tel.: 58 560 23 20, e-mail: sekretariat@pcprstarogard.pl).

Przyjdź, zawalcz o równowagę psychiczną dla siebie i swojej rodziny. Serdecznie zapraszamy.