Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim - AKTUALNOŚCI

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim

AKTUALNOŚCI

Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów programu „Aktywny samorząd” w 2024 roku

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim informuje, że w zakładce „Pomoc osobom niepełnosprawnym” – „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych” są już dostępne druki wniosków na zadania z zakresu rehabilitacji społecznej, które będą obowiązywały w 2024 roku.

 

Od dnia 1 listopada 2023 r. przez https://sow.pfron.org.pl/ rozpoczynamy nabór wniosków na rok 2024 o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki oraz zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny. Nabór jest adresowany do osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Wnioski będą przyjmowane tylko i wyłącznie przez System Obsługi Wsparcia do dnia 30 listopada 2023 r.

Artykuły

 • KOMUNIKAT Z DNIA 07.08.2023 R.

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim informuje, że w okresie od 31 sierpnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 r. trwać będzie druga tura naboru wniosków w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.

  „Zajęcia klubowe to przede wszystkim alternatywa dla osób oczekujących na przyjęcie do WTZ, to szansa na integrację i kontakt z innymi ludźmi (…).

  Program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i skierowany jest  do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej w powiecie starogardzkim.

  Zachęcamy warsztaty terapii zajęciowej z powiatu starogardzkiego do składania wniosków.

  Czytaj Więcej o: KOMUNIKAT Z DNIA 07.08.2023 R.
 • KOMUNIKAT Z DNIA 29.06.2023 R.

  Baner - Zajęcia klubowe WTZ

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim informuje warsztaty terapii zajęciowej powiatu starogardzkiego o dobiegającym końca drugim terminie naboru wystąpień w ramach programu „Zajęcia Klubowe WTZ”. Termin upływa 30 czerwca 2023 r.

  Program finansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i skierowany jest  do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej w powiecie starogardzkim.

  Zachęcamy do składania wniosków.

  Czytaj Więcej o: KOMUNIKAT Z DNIA 29.06.2023 R.

Banery/Logo